EYLÜL 2020 TUS DÖNEMİ İÇİN ÇALIŞMALAR YAKINDA DUYURULACAKTIR.


curiosmo Korele Tus Analiz Soru Kanalı

Tıp Fakültesi öğrencisi olan küçük bir ekip tarafından geliştirilen başarılı, gelecek vaadeden bir girişim olan Curiosmo; sınava hazırlık sürecinde alanında kendini ispatlamış eğitmenler tarafından sağlanan materyallere erişiminizi kolaylaştırmaya yarayan, kendinizi test etmenize ve testlerdeki eğilimleriniz hakkında fikir sahibi olmanıza katkı sunan bir uygulamadır. 


Tus Analiz tarafından desteklenmekte olan bu platformda yer alan binlerce soru, tusiyerlerin eğilimleri hakkında bizlere bir takım veriler sunmaktadır. Bu verilerin analizi doğrultusunda hazırlanan sorular ve içeriklerin yer aldığı, Tus Analiz ve Curiosmo çözüm ortaklığı ile kurulmuş olan yeni bir platform "Tus Analiz Soru" sizlerin kullanımına sunlmuştur. Tamamen ücretsizdir. 


Bu platformda her gün düzenli olarak 1 adet soru ve açıklaması paylaşılır. Bu sorular; en çok yanlış yapılan sorular arasından seçilir. Yer yer en çok yanlış yapılan alt konu başlıkları, spesifik klinikler ve sınavda sorulabilecek önemli veriler de bu platformda sizlerin erişimine sunulacaktır. 


Katılmak için buraya tıklayınız.**Soru Kanalı çalışmalarına 16 Şubat'ta son verecektir. Önümüzdeki dönem yapılacak yeni projeler buradan duyurulacaktır. 

image5