EYLÜL 2020 TUS DÖNEMİ İÇİN ÇALIŞMALAR YAKINDA DUYURULACAKTIR.


image5

Performans Okulu

Sınav döneminde motivasyon sağlamak için grup çalışmasına ihtiyaç duyan, kronometre takibi yapmak isteyen ve sınava kadar bu şekilde süreklilik sağlama amacı güdenler için Tus Analiz kontrolünde oluşturulmuş ücretsiz bir platformdur. Yakında Eylül dönemi için başvurular alınacaktır. 
Performans Okulu

Maksimum 20 kişilik sınıflar

Gereksiz paylaşımların ve bildirimlerin minimuma indirilmesi, grup içi iletişimin daha kuvvetli sağlanması için sınıflarda bulunan kullanıcı sayıları mümkün olduğunca az sayıda tutulmaktadır. 

düzenli kronometre takibi

Kullanıcılar her gün çalışma sürelerini paylaşır. Bu süreler günlük sıralama şeklinde bir kullanıcı tarafından listelenir. Aynı şekilde haftalık ortalamalar da sıralı şekilde paylaşılır. Bu sayede kullanıcılar arasında rekabet odaklı motivasyon sağlanmaya çalışılır.

deneme sınavları

Belirli periyotlarla tüm sınıflar genelinde uygulanan, Tus ile korele dağılıma sahip minör deneme sınavları ile mevcut seviyeniz ve diğer tusiyerler arasındaki yeriniz hakkında fikir sahibi olmanız sağlanır. 

disiplin ve motivasyon

Sınıflara özgü kurallar belirlenerek motivasyonunuzun ve devamlılığınızın sürekli olması amaçlanır, Tus sürecinde yaşanabilecek kopukluklara karşı hazırlıklı ve güçlü olmanız sağlanır. Kurallara uyum sağlamayan kişiler ihraç edilerek sınıf düzeninde yaşanabilecek tüm olumsuzlukların önüne geçilmeye çalışılır.