image8

Performans Okulu

Sınav döneminde motivasyon sağlamak için grup çalışmasına ihtiyaç duyan, kronometre takibi yapmak isteyen ve sınava kadar bu şekilde süreklilik sağlama amacı güdenler için Tus Analiz kontrolünde oluşturulmuş ücretsiz bir platformdur. Eylül 2020 TUS dönemi başvuruları alınmaya başlandı.  
Performans Okulu

Maksimum 20 kişilik sınıflar

Gereksiz paylaşımların ve bildirimlerin minimuma indirilmesi, grup içi iletişimin daha kuvvetli sağlanması için sınıflarda bulunan kullanıcı sayıları mümkün olduğunca az sayıda tutulmaktadır. 

düzenli kronometre takibi

Kullanıcılar her gün çalışma sürelerini paylaşır. Süreler; günlük, haftalık ve aylık periyotlarla çeşitli performans ölçütleri kullanılarak Tus Analiz görevlileri tarafından paylaşılır. Bu sayede kullanıcılar arasında rekabet odaklı motivasyon sağlanmaya çalışılır.

deneme sınavları

Belirli periyotlarla tüm sınıflar genelinde uygulanan, Tus ile korele dağılıma sahip minör deneme sınavları ile mevcut seviyeniz ve diğer tusiyerler arasındaki yeriniz hakkında fikir sahibi olmanız sağlanır. 

disiplin ve motivasyon

Sınıflara özgü kurallar belirlenerek motivasyonunuzun ve devamlılığınızın sürekli olması amaçlanır, Tus sürecinde yaşanabilecek kopukluklara karşı hazırlıklı ve güçlü olmanız sağlanır. Kurallara uyum sağlamayan kişiler ihraç edilerek sınıf düzeninde yaşanabilecek tüm olumsuzlukların önüne geçilmeye çalışılır.